ELEGANTKA Nowa kolekcja

Nowa kolekcja ELEGANTKA. 

Dla „przełamania” utartych już trendów stworzyliśmy niebanalny nowy wzór łączący ze sobą różne style.
Prosta forma z odrobiną romantyzmu sprawi, iż mieszkanie będzie zarówno przytulne, jak i eleganckie.

Niebawem więcej zdjęć...

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

10-TE URODZINY DOMOTEKI 24-25. 09. 2016

Z tej okazji w salonie Arino House organizujemy weekend pod hasłem:

„UBIERZ SWOJE WNĘTRZE”:

W programie: *SPOTKANIE Z PROJEKTANTAMI * PROPOZYCJA INDYWIDUALNEGO ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENI * INSTRUKTAŻ DOBREJ JAKOŚCI 

W naszej ofercie znajdą Państwo: Meble do zabudowy * Meble wolnostojące * Meble tapicerowane Balter Craft * Żyrandole kryształowe Preciosa * Dekoracje okienne Budniq * Okiennice wewnętrzne Shutters * Kowalstwo artystyczne Efekt Metal

24.08.2016 godz. 10-21  / 25.08.2016 godz. 10-19

Wirtualny spacer po salonie

Zapraszamy na spacer po salonie Arino House w Domotece. Link podany na dole strony prze kieruje Ciebie na podgląd strony google maps a salon Arino House będzie widoczny na Twoim ekranie. Możesz poruszać się strzałkami widocznymi na obrazie lub strzałkami na klawiaturze.

Podchodź i obracaj obraz, każdy element możesz też przybliżyć klikając ”+” na ekranie.

Życzymy miłej wycieczki po salonie Arino House

Dekoracje z tkanin na indywidualne zamówienie – firma Budniq

Budnik Atelier- tu znajdziesz najpiękniejsze tkaniny świata oraz kunsztowne krawiectwo i tapicerkę. My wiemy jak tkaninami wzbogacić Twoje wnętrze w każdym stylu, kolorze, fasonie.

Realizacja Twoich marzeń i najśmielszych projektów jest dla nas przyjemnością. Z tkaniny szyjemy wspaniałe dekoracje od ręki a na cudowne musisz trochę poczekać.

Anna Budnik http://www.annabudnik.pl/

Żyrandole firmy Preciosa

PRECIOSA jest chlubnym kontynuatorem, sięgającej początków XVIII wieku, tradycji czeskich mistrzów. W swojej historii firma PRECIOSA oświetliła najświetniejsze obiekty, począwszy od mediolańskiej La Scali, poprzez największe i najsłynniejsze zamki i pałace, muzea, hotele, obiekty sakralne, a skończywszy na prywatnych rezydencjach i willach.

http://www.preciosalighting.com/

Żyrandole firmy Robers

ROBERS specjalizuje się we wspaniałym, wykonanym z elementów kutych , oświetleniu zewnętrznym oraz elementach małej architektury ogrodowej. Te prawdziwe dzieła sztuki harmonijnie współgrają z otoczeniem wtapiając się w jego indywidualny charakter, tworząc jednoczenie niepowtarzalny nastrój.

http://www.robers.com

Biżuteria na meblach – uchwyty firmy Ferretto

Dzięki pasji i doświadczeniu, firma stworzyła sukces swojej firmy, stała się liderem sztuki w dziedzinie akcesorii meblowych w rejonie Cerea produkując: uchwyty, gałki, wpusty i klucze stworzone ze sztuką.

Projekt, prototyp, rozwój każdego Ferretto elementu jest wynikiem połączenia fantazji i technologii, między twórczym stylem i jakością wykonania, cały produkt jest zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany we Włoszech.

http://instile.pl/

1/4