Wstępna wycena

Jak zamówić meble

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do Salonu ARINO, gdzie projektant przeprowadzi z Państwem rozmowę odnośnie potrzeb i oczekiwań dotyczących aranżacji  przyszełego wnętrza.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ETAPY POWSTAWANIA MEBLI NA ZAMÓWIENIE, POCZĄWSZY OD POMYSŁU PO MONTAŻ.

Krok1

Spotkanie

Na spotkanie warto zabrać ze sobą wymiary pomieszczenia. Uzyskane informacje pozwolą projektantowi stworzyć ofertę na wymarzone meble. W przeciągu paru dni przygotujemy wstępny, niezobowiązujący projekt wraz z ofertą cenową, który szczegółowo omówimy na kolejnym spotkaniu..

Krok 2

Pomiar

Na ten cel pobieramy ustaloną wcześniej kwotę, która przy podpisaniu umowy zostanie odliczona od wartości zamówienia.

Krok 3

Wizualizacja

W uzgodnionym terminie powstanie wizualizacja, projekt techniczny,  szczegółowa charakterystyka zamówienia oraz oferta cenowa na: blaty, sprzęt AGD, oświetlenie, okucia, akcesoria wewnętrzne itp.

Krok 4

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptują Państwo ofertę oraz wszystkie inne ustalenia podpisujemy umowę.  Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy zaliczkę w wys. 40 % wartości mebli, która uruchamia procedurę produkcji. Następne 50 % wartości należy wpłacić przed dostarczeniem mebli.  Ostatnie 10 % po skończonym montażu w Państwa mieszkaniu.

Krok 5

Produkcja

Termin realizacji wynosi od 8 do 12 tygodni. Przed planowanym montażem istnieje możliwość obejrzenia mebli w siedzibie producenta w Hajnówce.

Krok 6

Montaż

Z wyprzedzeniem umówimy się z Państwem na dokładny dzień i godzinę montażu. Nasze meble montowane są na terenie kraju oraz za granicą przez autoryzowane grupy montażowe. Ze względów bezpieczeństwa nie dokonujemy podłączeń hydraulicznych oraz gazowych. Na Państwa życzenie możemy skierować osobę z odpowiednimi uprawnieniami.