Wstępna wycena

Jak zamówić meble

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do Salonu ARINO, gdzie projektant przeprowadzi z Państwem rozmowę odnośnie potrzeb i oczekiwań dotyczących aranżacji  przyszełego wnętrza.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ETAPY POWSTAWANIA MEBLI NA ZAMÓWIENIE, POCZĄWSZY OD POMYSŁU PO MONTAŻ.

Krok1

Spotkanie

Obecnie nie posiadamy salonu meblowego, jednak na spotkania umawiamy się indywidualnie w ustalonym wspólnie miejscu. Przed spotkaniem prosimy o wysłanie na e-mail planów pomieszczenia. Na podstawie dostarczonych materiałów nasi projektanci przygotują niezobowiązujący projekt wnętrza wraz z ofertą cenową. Na spotkaniu wszystko dokładnie omawiamy i ustalamy dalsze kroki współpracy. 

Krok 2

Pomiar

Na ten cel pobieramy ustaloną wcześniej kwotę, która przy podpisaniu umowy zostanie odliczona od wartości zamówienia.

Krok 3

Wizualizacja

W uzgodnionym terminie powstanie wizualizacja, projekt techniczny,  szczegółowa charakterystyka zamówienia oraz oferta cenowa na: blaty, sprzęt AGD, oświetlenie, okucia, akcesoria wewnętrzne itp.

Krok 4

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptują Państwo ofertę oraz wszystkie inne ustalenia podpisujemy umowę.  Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy zaliczkę w wys. 50 % wartości mebli, która uruchamia procedurę produkcji. Następne 50 % wartości należy wpłacić przed dostarczeniem mebli.  

Krok 5

Produkcja

Termin realizacji wynosi od 8 do 12 tygodni. Przed planowanym montażem istnieje możliwość obejrzenia mebli w siedzibie producenta w Hajnówce.

Krok 6

Montaż

Z wyprzedzeniem umówimy się z Państwem na dokładny dzień i godzinę montażu. Nasze meble montowane są na terenie kraju oraz za granicą przez autoryzowane grupy montażowe. Ze względów bezpieczeństwa nie dokonujemy podłączeń hydraulicznych oraz gazowych. Na Państwa życzenie możemy skierować osobę z odpowiednimi uprawnieniami.