Wstępna wycena

KONSULTACJE PROJEKTOWE ONLINE

1.  Jeśli chcą Państwo zamówić meble i posiadają ich projekt prosimy o przesłanie go  na adres e-mail projekty@arino.pl wraz z przesłanymi materiałami należy podać  budżet przeznaczony na wykonanie mebli. 

2.  Jeśli chcą Państwo zamówić meble i nie posiadają projektów, prosimy o przesłanie na adres e-mail projekty@arino.pl następujących informacji: plan/wymiary  pomieszczenia, wybrana stylistyka, inspiracje, dane kontaktowe oraz budżet w którym  chcą się Państwo zmieścić

✧  Na podstawie przesłanych materiałów przygotujemy wstępną ofertę zawierającą poglądowy rysunek, wycenę oraz opis wycenianych elementów.

✧  Prezentacja oraz omówienie sporządzonej oferty w zależności od preferencji zaprezentujemy podczas wideokonferencji lub przez telefon, massenger, whatsap, meil.                                          

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kamila Nikonczuk - kamila.nikonczuk@arino.pl  - Tel. 505 132 040        

Nina Nikonczuk  - nina.nikonczuk@arino.pl  - Tel. 509 942 905                                  

Natalia Korotyńska - natalia.korotynska@arino.pl   - Tel. 505 132 029

 

 

Pragniemy jednocześnie zapewnić, że nasze biuro pracuje bez zmian, a produkcja toczy się nieprzerwanie swoim stałym rytmem.

Pozdrawiamy  Serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego

Krok1

Spotkanie

Przed spotkaniem prosimy o wysłanie na e-mail planów pomieszczenia. Na podstawie dostarczonych materiałów nasi projektanci przygotują niezobowiązujący projekt wnętrza wraz z ofertą cenową. Na spotkaniu wszystko dokładnie omawiamy i ustalamy dalsze kroki współpracy. 

Krok 2

Pomiar

Na ten cel pobieramy ustaloną wcześniej kwotę, która przy podpisaniu umowy zostanie odliczona od wartości zamówienia.

Krok 3

Wizualizacja

W uzgodnionym terminie powstanie wizualizacja, projekt techniczny,  szczegółowa charakterystyka zamówienia oraz oferta cenowa na: blaty, sprzęt AGD, oświetlenie, okucia, akcesoria wewnętrzne itp.

Krok 4

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptują Państwo ofertę oraz wszystkie inne ustalenia podpisujemy umowę.  Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy zaliczkę w wys. 50 % wartości mebli, która uruchamia procedurę produkcji. Następne 50 % wartości należy wpłacić przed dostarczeniem mebli.  

Krok 5

Produkcja

Termin realizacji wynosi od 8 do 12 tygodni. Przed planowanym montażem istnieje możliwość obejrzenia mebli w siedzibie producenta w Hajnówce.

Krok 6

Montaż

Z wyprzedzeniem umówimy się z Państwem na dokładny dzień i godzinę montażu. Nasze meble montowane są na terenie kraju oraz za granicą przez autoryzowane grupy montażowe. Ze względów bezpieczeństwa nie dokonujemy podłączeń hydraulicznych oraz gazowych. Na Państwa życzenie możemy skierować osobę z odpowiednimi uprawnieniami.