Kim jesteśmy?

Nasza główna siedziba mieści się w Hajnówce, miejscowości położonej na skraju Puszczy Białowieskiej. Na polskim rynku od lat jesteśmy uznaną marką. Nasze początki sięgają 1954 roku. Jeszcze pod nazwą Nikom szybko staliśmy się rozpoznawalnym producentem mebli wykonywanych na indywidualne zamówienie.

W wyniku restrukturyzacji firmy, w roku 2004 powstała nowa marka - Arino, łącząca wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym podejściem odpowiadającym rynkowym wyzwaniom. W pracę firmy od trzech pokoleń zaangażowana jest cała rodzina. Ogromnym kapitałem firmy są także pracownicy, fachowcy z branży meblarskiej, którzy również kontynuują swe rodzinne tradycje.

Misja firmy

Naszą misją jest dążenie do perfekcji w tworzeniu niepowtarzalnych mebli przy zachowaniu balansu miedzy tradycją, a nowoczesnym stylem i wysokimi wymogami kolejnych pokoleń naszych klientów. Państwa zadowolenie jest naszym największym osiągnięciem.

Najwyższa jakość

Nasze meble to wyroby wysokiej jakości wykonane z najlepszych materiałów. W szerokiej ofercie można znaleźć ekskluzywne meble z drewna, nietypowe zabudowy i stylowe drzwi. Bogate wzornictwo oraz możliwość modyfikacji spełnią indywidualne oczekiwania każdego klienta.

Zapewniamy również profesjonalne usługi projektowe i montażowe na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski.

1/2