KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Kuchnia w stylu angielskim z kolekcji YORK​

O PROJEKCIE

Wzór frontu YORK. Kuchnia w stylu angielskim. Materiał: drewno olchowe. Układ kuchni w jednym rzędzie. Kuchnia z wyspa. Kolor mebli złamana biel. Blat: dębowy.

W tej klasycznej kuchni wyróżnić można obudowę okapu, tak zwany kominek wiszący. Jest odrębnym elementem na solidnych podporach. Górna część obudowy może być otwierana w celu uzyskania dodatkowego miejsca do przechowywania.

Elementy dekoracyjne w każdym przypadku dobierane są wg gustu klienta. W naszej realizacji pokaźny gzyms z prostymi pilastrami tworzy delikatną zabudowę z charakterem. Natomiast przeszklone szafki górne ze szprosami nawiązują do angielskiego stylu i nadają lekkości całej zabudowie.

Kolor mebli podkręciliśmy szufladami i blatami wykonanymi z litego drewna dębowego w ciepłym odcieniu.

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

Sprawdź  JAK ZAMÓWIĆ