KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Kuchnia w stylu angielskim z kolekcji Oxford

O PROJEKCIE:

Wzór frontu OXFORD. Kuchnia w stylu angielskim. Materiał: drewno olchowe. Układ kuchni w jednym rzędzie. Kuchnia bez szafek górnych. Kolor mebli niebieski, błękitny, gołębi Blat: dąb bielony

Niewielka zabudowa kuchenna w kawalerce w mieszkaniu nad morzem. Styl, w którym zostały wykonane meble to angielska klasyka, ale potraktowana bardziej swobodnie i naturalnie nawiązująca do miejsca. Zabawa ciężkimi ornamentami została przełamana ciekawym kolorem. Szuflady oraz wąskie cargo zostały wykonane z drewna dębowego w naturalnym odcieniu.

Piękna zabudowa musi być przede wszystkim funkcjonalna. Za rzeźbami ukryliśmy wygodne cargo wykonane z drewna. Lite drewno to piękno samo w sobie.

Dodatkowe wyposażenie takie jak sprzęt agd w stylu retro oraz ceramiczne gałki podkreślają oryginalność projektu.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

 

Sprawdź  JAK ZAMÓWIĆ