KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Kuchnia w stylu klasycznym z kolekcji SEWILLA​

O PROJEKCIE

Wzór frontu SEWILLA. Kuchnia w stylu francuskim, angielskim. Materiał: drewno dębowe. Układ kuchni w literę L. Kuchnia z wyspa. Kuchnia z przejściem do spiżarni. Kolor mebli biała z szarą patyną. Blat: granitowy i dębowy.

 

Drewno dębowe to jeden z bardziej wykwintnych materiałów. Solidne, trwałe, z przepiękną fakturą, sprawia, że nie można oderwać od nich wzroku.

Za wąskimi słupkami z pięknymi rzeźbami wykonywanymi na zamówienie ukryliśmy drewniane carga na systemach Blum. To gwarancja użytkowania na długie lata. Delikatne ornamenty na wąskich pilastrach nadają romantyzmu dużej, ciężkiej zabudowie.

Przeszklone wysokie witrynki nadają lekkości pokaźnej klasycznej obudowie okapu.

Ramka, która oplata każdą szafkę, szufladę i gablotę jest stworzona pod indywidualny wymiar całej zabudowy w perfekcyjnie przygotowany sposób, finalnie wygląda jak wycięta z jednego materiału.

Wyspa to dodatkowy blat roboczy i miejsce do przechowywania. Wygospodarowano w niej specjalne przestrzenie na duże deski i tacki – w komplecie z meblami.

Dwuskrzydłowe drzwi z wyrazistą ościeżnicą mogą pełnić wiele ról: być przejściem do spiżarni czy też stać się częścią zabudowanej chłodziarko-zamrażarki.

Blaty jakich użyto w realizacji to granit oraz drewno dębowe z pięknie wykończonym obrzeżem.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

 

Sprawdź, JAK ZAMÓWIĆ