KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Kuchnia w stylu angielskim z kolekcji SEWILLA

O PROJEKCIE

Wzór frontu SEWILLA. Kuchnia w stylu francuskim, angielskim. Materiał: drewno olchowe. Układ kuchni w literę U. Kuchnia zamknięta. Kolor mebli ecru. Blat: granitowy.

Elegancka zabudowa w stylu angielskim. Prosta a zarazem wytworna kuchnia, w której szczególną uwagę zwraca pięknie obudowany komin oraz przeszklone fronty. Romantyzmu nadają ornamenty widoczne w części gzymsu kończącego zabudowę do sufitu oraz w pokaźnej obudowie okapu.

Za wąskimi słupkami z profilowanymi podporami ukryliśmy drewniane carga na systemach Blum. To gwarancja użytkowania na długie lata.

Ramka, która oplata każdą szafkę jest stworzona z drewna pod indywidualny wymiar całej zabudowy, finalnie wygląda jak wycięta z jednego materiału.

Kolor mebli został perfekcyjnie dobrany pod kolor sprzętów agd firmy Smeg. Poza klasycznymi sprzętami, w wysokiej szafie ukryto lodówkę do zabudowy oraz dodatkową zamrażarkę.

Blaty jakich użyto w realizacji to granit w ciemnym kolorze z dość intensywnym użyleniem w kolorze złotym.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

 

Sprawdź, JAK ZAMÓWIĆ