KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Klasyczna kuchnia z kolekcji YORK

O PROJEKCIE

Wzór frontu YORK. Kuchnia w stylu prowansalskim. Materiał: drewno dębowe. Układ kuchni w literę U. Kuchnia z półwyspem. Kuchnia z barem. Kuchnia otwarta. Kolor mebli ecru z brązową patyną. Blat: granitowy.

Kuchnia w stylu angielskim z kolekcji York to ponadczasowa klasyka wnętrz. Dzięki połączeniu stylu angielskiego wraz z materiałem jakim w tym przypadku jest dąb, otrzymujemy wnętrze o charakterze domowego, rodzinnego ciepła. To ważne, aby meble nie tylko pełniły swoją ważną funkcję, ale i cieszyły oczy.

Meble dębowe to produkt na lata. W projekcie kuchni użyto takich elementów jak szprosy w szklanych frontach, okap w obudowie meblowej nad półwyspem. Całość podkreśla sprzęt retro w zabudowie i duży farmerski zlewozmywak ceramiczny. Dębowe blaty to klasyczne rozwiązane.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

Sprawdź, JAK ZAMÓWIĆ