KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Klasyczna kuchnia z kolekcji DOROTHY

O PROJEKCIE

Wzór frontu DOROTHY. Kuchnia w stylu klasycznym. Materiał: MDF. Układ kuchni w literę U. Kuchnia ze spiżarnią. Kuchnia zamknięta. Kolor mebli: szara jasna. Blat: granitowy.

Inspiracją do powstania mebli była biblioteczka z lat 20-ych XX wieku. Zamiłowanie do sztuki meblarskiej ubiegłych lat sprawiły, iż powstała kuchnia o oryginalnym stylu, łącząca modernistyczne dążenie do prostoty z dyskretnym oddziaływaniem tradycji. Spośród innych wyróżniają je starannie wykonane zaokrąglenia gzymsów oraz pilastrów. Okap w obudowie meblowej wraz z wysuniętym segmentem z płytą gazową tworzą centralny punkt kuchni.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

 

Sprawdź, JAK ZAMÓWIĆ