KUCHNIA JEST SERCEM NASZEGO DOMU

Klasyczna kuchnia z kolekcji OXFORD​

O PROJEKCIE

Wzór frontu OXFORD. Kuchnia w stylu wiktoriańskim, angielskim. Materiał: drewno olchowe. Układ kuchni w dwóch rzędach. Kuchnia otwarta. Kolor mebli złamana biel. Blat: marmurowy.

Aranżację w stylu wiktoriańskim charakteryzuje bogactwo kształtów i rzeźbień. Precyzja wykonania każdego z elementów kuchni świadczy o dbałości o najmniejszy detal. Ramka, która oplata każdą szafkę jest stworzona z drewna pod indywidualny wymiar całej zabudowy, finalnie wygląda jak wycięta z jednego materiału.

Wzrok przyciąga duża, stojąca na blacie obudowa okapu z pięknymi rzeźbami. Ornamenty wykorzystane w zabudowie zostały wykonane na zamówienie, następnie pomalowane i delikatnie przetarte w celu wydobycia naturalnego piękna drewna.

Prezentowana witryna pomieści niezbędną zastawę, a fazowane przeszklenia nadają wnętrzu elegancji.

 

Drzwiczki ramowo-płycinowe to tradycyjny wzór frontów. Przy pracy z każdym nowym klientem indywidualnie komponujemy użyte materiały i wybieramy profil ozdobny frontów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE MATERIAŁY:

– drewno olchowe – drewno, które po pomalowaniu pozostawia gładką powierzchnię

– drewno dębowe – wyróżnia się swoja naturalną strukturą drewna, której nie zakryjemy nawet przez malowanie farbą kryjącą.

– MDF – ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie frontów z płyty MDF, którą możemy wybarwić na dowolny kolor

ELEMENTY DEKORACYJNE, dobierane pod indywidualny projekt:

– gzyms – korona wieńcząca zabudowę

– pilastry – słupki ozdobne

– szprosy -listewki ozdobne widoczne na szkle

SZUFLADY i ZAWIASY, które wykorzystujemy w zabudowie to systemy marki Blum. Ciche i delikatne zamykanie to standard naszych mebli.

Modele szuflad do wyboru: Antaro, Legarbox, drewniane

 

Sprawdź, JAK ZAMÓWIĆ